Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Semeniuk: rząd pomoże osobom, które ucierpiały przez ulewy

KW 8:27 23 czerwca 2020
Telewizja Republika
Gościem redaktora Aleksandra Wierzejskiego w programie Polska Na Dzień Dobry była Olga Semeniuk, wiceminister rozwoju. Głównym tematem rozmowy była kampania wyborcza oraz pomoc dla polskich przedsiębiorstw.

 Jednym z tematów wczorajszego spotkania rządu było omawianie strat, jakie wyrządziły opady deszczu. Pan prezydent Andrzej Duda zadeklarował, że skieruje się do premiera Morawieckiego o środki finansowe dla osób, które ucierpiały przez opady  powiedziała wiceminister.


 Projekt oczka wodnego ma służyć przetrzymywaniu wody słodkiej. Nie wiem, czemu jest on wyśmiewany przez opozycję  zaznaczyła Semeniuk.

 Nie spodziewałam się niczego innego niż takiego wyniku. Robienie konferencji i pokazywanie, że Trzaskowski wygrał z Dudą, pokazuje, że sądownictwo wspiera tego typu działania. Oczywiście od decyzji sądu będzie odwołanie. Opozycja może mówić, co chce i ma wsparcie od kasty prawniczej. Pan Rafał Trzaskowski zamiast o swoim programie mówi o tym, co robi rząd. Wczoraj mieliśmy kolejną awarię w warszawie, którą mieliśmy przez ulewy. Dzięki swojemu PR został w mieście, aby pokazać, że jeszcze go to miasto interesuje  powiedziała.


 Obietnice darmowych żłobków i parkingów podziemnych zadecydowały o dobrym wyniku Trzaskowskiego. Po półtora roku widać, ze wszystkie obietnice nie zostały spełnione. Padały takie propozycje jak wyrównanie płac między kobietami a mężczyznami. Rafał Trzaskowski podczas swojej kampanii powiedział, że przełoży niektóre sprawy na Polskę, jak zostanie prezydentem. Jest to trochę dziwne, bo w Warszawie nie zrobiono nic przez 1.5 roku  mówi.


 Pan Trzaskowski opowiadał o inwestycjach za rogiem takie jak strefa relaksu. Taka rzecz nie cieszył się zainteresowaniem. Prezydent nie zajmuje się ważnymi sprawami  zaznaczyła.


 Podczas pandemii Covid-19 Warszawa byłą i jest pasywna z pomocą wypłaty dla przedsiębiorców. W Warszawie pomogło się dopiero około 50 proc. przedsiębiorstw, gdzie w innych miastach jest to około 90 procent. Warszawa za rządów Rafała Trzaskowskiego jest podzielona. Pan prezydent robi takie rzeczy jak obcinanie pomocy dla zdolnej młodzieży na poczet środowisk lewicowych  podsumowała.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze