Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sellin: Tusk łamie nie tylko prawo, ale także wszelkie standardy funkcji jaką pełni

AS 16:18 8 maja 2019
Telewizja Republika
Gościem redaktora Piotra Goćka w programie Telewizji Republika ,,Republika po południu'' był wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, kandydat do Parlamentu Europejskiego Jarosław Sellin - Donald Tusk od zdobycia władzy przez mój obóz polityczny, korzysta ze wszystkich okazji do krytyki wobec swojej ojczyzny. Nie przypominam sobie krytycznego wystąpienia Donalda Tuska wobec innego rządu, a tutaj to robi łamie prawo i dobry obyczaj, bo tego nie powinien robić - powiedział w programie.

Jarosław Sellin odniósł się do ostatniego przemówienia Donalda Tuska – Moja ocena na ten temat jest taka, że warto przypominać, że Donald Tusk łamie nie tylko prawo, ale także wszelkie standardy funkcji jaką pełni - ocenił Jarosław Sellin. 

– Ta funkcja jest wyraźnie opisana w traktatach i jego zadaniem jest koordynować współpracę rządów wszystkich państw, czyli żyć z nimi w jak najlepszych stosunkach - powiedział minister. 

– Tymczasem Donald Tusk od zdobycia władzy przez mój obóz polityczny, korzysta ze wszystkich okazji do krytyki wobec swojej ojczyzny. Nie przypominam sobie krytycznego wystąpienia Donalda Tuska wobec innego rządu, a tutaj to robi łamie prawo i dobry obyczaj, bo tego nie powinien robić - zauważył gość Telewizji Republika.

– Ten urząd został zepsuty Donalda Tuska. Donald Tusk to naprawdę bardzo mocno zepsuł - ocenił.

– Wydaję mi się, że dominujące w elitach europejskich, środowiska lewicowo liberalne tak się przyzwyczaiły do tej dominacji, tego main streamu lewicy (...) że jeżeli ktoś im ten obraz zakłóca to natychmiast jest agresja. Jak wygrywają siły im bliskie to jest zwycięstwo demokracji a jak wygra ktoś kto nie należy do main streamu lewicowo-liberalnego to wtedy wygrywają populiści, którzy oszukali wyborców - zauważył Jarosław Sellin. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze