Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sellin o Jarosławie Kaczyńskim: To jest najważniejszy polityk w historii III RP. Nikt takich sukcesów nie osiągnął

am 17:57 27 maja 2019
Telewizja Republika
– Możemy się czuć pewniej, bezpieczniej przed perspektywą jesiennych wyborów. W Koalicji Europejskiej czas politycznych rozliczeń. Tam sytuacja jest poważna – powiedział Jarosław Sellin, będąc gościem w studio Telewizji Republika. Rozmowę poprowadził red. Marcin Bąk.

– Osiągnęliśmy pewien sposób stabilności. Po 4 latach trudnych rządów zwiększyliśmy swój potencjał polityczny. Od 30 lat żadna partia nie osiągnęła takiego wyniku. Sporo Polaków się z nami utożsamia, tym samym nie dostrzegając żadnej alternatywy po drugiej stronie – rozpoczął Jarosław Sellin.

PiS jest gwarancją polskiej suwerenności, polskiej niezależności i polskiej drogi do przodu, w górę - oświadczył w niedzielę prezes PiS Jarosław Kaczyński. To, co jest traktowane, jako zagrożenie, nie zostanie zrealizowane, jeśli będziemy przy władzy - podkreślił.

CZYTAJ WIĘCEJ: MOCNE! Kaczyński: PiS jest gwarancją polskiej suwerenności!

 

– Możemy się czuć pewniej, bezpieczniej przed perspektywą jesiennych wyborów. W Koalicji Europejskiej czas politycznych rozliczeń. Tam sytuacja jest poważna. Gdy te siły polityczne szły osobno 5 lat temu, mieli 52 proc. uzyskując 58 mandatów. Dziś mają o 1/3 potencjału mniej. To poważne osłabienie establishmentu III RP, który marzy o tym, by było tak jak było – tłumaczył Sellin.

Wskazał, że Jarosław Kaczyński zawsze mobilizuje do ciężkiej pracy. – Na każdym spotkaniu mobilizuje nas do ciężkiej pracy i do pilnowania standardów. Jak są potknięcia, jakieś czarne owce, trzeba się ich pozbywać. To jest najważniejszy polityk w historii III RP. Nikt takich sukcesów nie osiągnął. Samodzielne rządy, perspektywa kolejnych samodzielnych rządów, najwyższy wynik. To kreator rzeczywistości, prawdziwy mąż stanu – opisywał prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

– Totalna opozycja od 4 lat nie przedstawia alternatywnego programu, który byłby ujmujący. Rozbudza wyłącznie niechęć, nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości. To ma sprawić, aby Polacy skakali sobie do gardeł. Przecież nasza społeczność oczekuje spokoju, bezpieczeństwa. Nie ma ochoty na wojnę antyreligijną, wojnę ideologiczną. Wielu Polaków bardzo to wystraszyło – wskazał Sellin. Zapewnił, że to PiS "zajmuje się problemami Polaków".

– Wszystkie nasze programy społeczne są dedykowane wszystkim. Nie jest tak, że są tylko dla naszego elektoratu. Będziemy spokojnie pokazywać, że naprawdę pracujemy dla wszystkich. Trzeba spokojnie to pokazywać. Jeśli uda się nam wygrać na jesieni, emocjonalna sytuacja w Polsce się uspokoi – mówił dalej.

Zapytany o to, kiedy odbędzie się rekonstrukcja rządu wskazał, że "nie będzie to długi czas, kiedy pan premier podejmie właściwe personalne decyzje". – Na szczęście jesteśmy zwartą, profesjonalną drużyną. Jest w kim wybierać, mamy przygotowane, odpowiedzialne kadry – podsumował.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze