Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Scheuring-Wielgus wystartuje z list Wiosny! Tej siły już nic nie powstrzyma...

am 17:34 19 marca 2019
Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus wystartuje z drugiego miejsca na warszawskiej liście Wiosny do PE – poinformował Robert Biedroń. To nie pierwsza zmiana barw politycznych Scheuring- Wielgus. Wcześniej była członkiem klubu Nowoczesna, później koła poselskiego Liberalno-Społeczni, później założyła z Ryszardem Petru partię Teraz!. Czas na kolejny transfer… Czas na Wiosnę!

– Witaj w domu, witaj w Wiośnie  – mówił podczas konferencji prasowej Biedroń. To dla mnie i dla Wiosny zaszczyt, że Joanna dołączy do naszej drużyny – dodał.

– Jestem przekonany, że także będąc w Parlamencie Europejskim Joanna będzie kontynuowała to trudne zadanie uzdrawiania Polski z tego wszystkiego, co przez 30 lat naszej demokracji nie zostało zrobione. W końcu trzeba wziąć miotłę i to pozamiatać, jak robi się wiosenne porządki. To robi Joanna od wielu lat – oświadczył Biedroń.

O sprawie poinformował na Twitterze również Ryszard Petru. "Popieram KE. Ale w Warszawie będę głosował na @JoankaSW, gdyz zabraklo jej na listach Koalicji" – zdradził.

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze