Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Schetyna skusi Kosiniaka-Kamysza?

M.N. 7:08 28 czerwca 2019
fot. Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
W najbliższych dniach ma dojść do spotkanie lidera Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetyny z szefem Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Tematem rozmów ma być współpraca podczas najbliższych wyborów. – Jak sądzę, Schetyna przedstawi swoją propozycję programu i list wyborczych, tak aby prezes PSL mógł przedstawić plan współpracy podczas rady naczelnej PSL 6 lipca – mówi nam Eugeniusz Kłopotek z PSL.

Grzegorz Schetyna nie ukrywa, że rozpoczyna kampanię wyborczą. W środę poznaliśmy sztab wyborczy, w skład którego weszli m.in. Bartosz Arłukowicz i Hanna Zdanowska, a na jego czele stanął Krzysztof Brejza.

– Mamy taki kalendarz na lipiec. 12–13 – konwencja programowa, na której przedstawimy nasze osiągnięcia, a także to, co przepracowaliśmy i zbudowaliśmy, jeśli chodzi o program przez ostatnie cztery lata. Przedstawimy to i przedyskutujemy. Na 19–20 lipca przypada podjęcie decyzji przez Radę Krajową PO, ale uważam, że także innych naszych partnerów w związku z koalicją, a 26–27 zostanie przedstawione hasło wyborcze, program wyborczy i rozpocznie się kampania, bo to będzie czas, w którym prezydent Duda ogłosi termin wyborów. Tak mamy to przygotowane – mówił wczoraj w Radiu Zet Grzegorz Schetyna. 

Więcej na ten temat w dzisiejszym wydaniu "Gazety Polskiej Codziennie".

Autor tekstu: Jacek Liziniewicz.

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze