Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Schetyna: Nie zmieniamy decyzji. Jesteśmy na sali plenarnej i będziemy także przy mównicy

EmaPob 18:38 11 stycznia 2017
Telewizja Republika
Przewodniczący PO Grzegorz Schetyna zabrał głos w czasie konferencji prasowej w Sejmie. Schetyna zapowiedział dalsze okupowanie sali plenarnej. "Jesteśmy na sali plenarnej i będziemy także przy mównicy" - stwierdził lider PO.

– W polskim Sejmie nie ma dziś przełomu - stwierdził przewodniczący PO. - My nie zmieniamy naszej decyzji. Zostajemy na sali plenarnej i będzie czekać na powrót do 33. posiedzenia Sejmu. Jesteśmy na sali plenarnej i będziemy także przy mównicy.  - zaznaczył Schetyna. 

Schetyna nie wyklucza ponownego zajęcia fotelu marszałka 

Na pytanie dziennikarzy o to, czy posłowie PO zamierzają ponownie zająć fotel marszałka Kuchcińskiego, Schetyna odpowiedział "Zobaczymy". 

– Pan marszałek Sejmu z nami nie rozmawiał, nie było konkretów - stwierdził Schetyna. - Nie można wszystkich decyzji podejmować na Nowogrodzkiej. Nie ma przestrzeni do rozmowy, bo nie ma zmiany decyzji. Jeśli PiS uważa, że większość parlamentarna może wszystko, to mówię nie - powiedział Grzegorz Schetyna. 

– Uznajemy, że przegłosowanie w Senacie budżetu jest niezgodne z prawem - zaznaczył przewodniczący PO. - PiS nie ma pomysłu, chce wprowadzić do gry prezydenta Dudę. My uważamy, że sprawa budżetu nie jest zamknięta - dodał Schetyna. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze