Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Schetyna kompletnie odleciał!

M.N. 12:54 16 listopada 2017
Wikimedia Commons
Lider PO znany jest już z różnych absurdalnych wypowiedzi. Tym razem przeszedł samego siebie. – Rząd PiS jest odpowiedzialny za przyzwolenie dla mowy nienawiści podczas Marszu Niepodległości. Jeśli Beata Szydło nie poda rządu do dymisji, PO razem z Nowoczesną i PSL, zgłosi w przyszłym tygodniu wniosek o konstruktywne wotum nieufności - powiedział w czwartek Grzegorz Schetyna.

"Są odpowiedzialni za te zachowania. To rząd PiS jest odpowiedzialny za przyzwolenia dla mowy nienawiści, dla takich zachowań, dla agresji i wewnętrznej wojny, dla hołubienia bojówek, które z nacjonalistycznych haseł próbują tworzyć język polityczny" - oświadczył na czwartkowej konferencji prasowej Schetyna.

Na kuriozalną wypowiedź natychmiast zareagowano. – Konferencja G. Schetyny była obrzydliwa i haniebna; obronimy rząd Beaty Szydło, odrzucimy wniosek o konstruktywne wotum nieufności – powiedziała Mazurek.

– Używając słów Schetyny powiem że ta konferencja była obrzydliwa i haniebna, niegodna polskiego polityka. Oczywiście obronimy rząd premier Szydło i dorzucimy wniosek, który chcą złożyć, o konstruktywne wotum nieufności. To nie Platforma będzie mówiła o tym kto będzie w rządzie PiS, ale jeśli taki wniosek złożą, to będzie to doskonała okazja przypomnienia Polakom że czas państwa teoretycznego, z którym mieliśmy do czynienia, bezpowrotnie minął. Nie ma zgody na to by wrócić do czasów gdzie polską polityką będzie rządził Rycho, Zbycho i Miro. Ten czas się skończył i dobrze by dotarło to do polityków PO – mówiła Beata Mazurek na briefingu w Sejmie.

Na Twitterze rzecznik PiS napisał, że Wypowiedź G. Schetyny jest niegodna polskiego polityka.

Źródło: 300polityka.pl, Twitter, POLSKIE RADIO

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze