Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sasin: władze Warszawy zamiast zająć się awarią oczyszczalni "Czajka", zajmują się rzeczami mało ważnymi

M.N. 21:13 29 sierpnia 2019
Flickr/European People's Party/Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)
Wicepremier Jacek Sasin (PiS) powiedział w czwartek w Polsat News, że władze Warszawy zamiast zająć się sprawą awarii kolektorów oczyszczalni "Czajka", zajmują się rzeczami mało ważnymi.

Sasin ocenił, że "igraniem ze zdrowiem i życiem ludzi" jest "niezawiadamianie organów państwa przez kilkadziesiąt godzin o tym, że doszło do bardzo poważnej awarii". "Tego usprawiedliwić się nie da" - stwierdził wicepremier.

 

Mówił też, że władze Warszawy przede wszystkim powinny się zająć rozwiązywaniem problemów wynikających z awarii kolektorów oczyszczalni. "Tymczasem władze Warszawy zajmują się wszystkim, tylko nie tym, co trzeba" - stwierdził Sasin. "Karty LGBT potrafią wprowadzać, tramwaj różnorodności, strefy relaksu budować" - wymienił.

 

Dodał, że politycy Platformy Obywatelskiej "ignorują rząd PiS". "Współdziałanie jest potrzebne, mamy do czynienia z obrażaniem, mamy do czynienia z atakami" - mówił. "Zamiast odpowiedzieć na ofertę ministra środowiska, ministra obrony narodowej, Rafał Trzaskowski woli obrażać" - stwierdził.

 

Sasin wskazał też, że rząd w sprawie awarii kolektorów warszawskiej oczyszczalni podejmuje odpowiednie działania. Wskazał, że zostały już w tej sprawie powołane sztaby kryzysowe w Płocku i w Warszawie. "W tej chwili najważniejsze jest to, aby ta katastrofa trwała jak najkrócej" - zaznaczył wicepremier.

Źródło: Polsat News

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze