Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sasin przekonuje: projektem ustawy dotyczącej przelotów rządowymi samolotami (...) Sejm może zająć się 30 sierpnia

am 18:30 10 sierpnia 2019
/ Maciej Luczniewski/Gazeta Polska
- Jeśli prace nad projektem ustawy dotyczącej przelotów rządowymi samolotami będą przebiegały sprawnie, Sejm może zająć się nim już na najbliższym posiedzeniu, czyli 30 sierpnia - powiedział wicepremier Jacek Sasin.

Minister zaznaczył, że rządowi zależy na jak najszybszym wprowadzeniu w życie nowych regulacji i podkreślił, że nowe przepisy będą obowiązywały także w kolejnych kadencjach.

- Chcielibyśmy wypracować rozwiązania, które będą akceptowalne dla wszystkich ugrupowań parlamentarnych. Po to, by te kwestie nie budziły już emocji w przyszłości. Chcemy stworzyć mechanizm, który będzie odpowiadał wszystkim partiom, nie tylko tym, które dzisiaj rządzą, nie tylko Prawu i Sprawiedliwości - zapewniał wicepremier.

- Jeśli te prace [związane z przygotowaniem projektu ustawy - przyp. red.] będą przebiegały tak, jak sobie to wyobrażamy i tutaj ze strony opozycji będzie pozytywna odpowiedź na tę inicjatywę, to my będziemy jako rząd gotowi na to, żeby ten projekt był procedowany na najbliższym posiedzeniu Sejmu - podkreślił Jacek Sasin.

Wicepremier podkreślił, że do prac nad projektem zostali zaproszeni liderzy opozycyjnych ugrupowań.

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze