Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sasin: Broniarz pokazał swoje prawdziwe intencje. Chce używać uczniów jako żywej tarczy

AS 21:42 22 marca 2019
Telewizja Republika
– W tym całym strajku, który proponuje w tej chwili polskim uczniom, Polakom pan Broniarz brakuje logiki. Bo najpierw przez 4 lata braku podwyżek, kiedy rządziło PO-PSL, nie protestował. Nie słyszałem, żeby był strajk, żeby groził odwołaniem egzaminów, tak jak groził w skandaliczny sposób brakiem promocji dla uczniów do następnych klas - zauważył minister Jacek Sasin w Polsat News.

– Premier ma swobodę w dobieraniu sobie współpracowników, również ministrów, ale nie widzę dzisiaj żadnego powodu, żeby miało dochodzić do jakichś zmian w rządzie innych niż te, do których dojdzie zapewne po wyborach do PE [kiedy część ministrów obejmie mandat europosła] – mówił Jacek Sasin Polsat News.

– W tym całym strajku, który proponuje w tej chwili polskim uczniom, Polakom pan Broniarz brakuje logiki. Bo najpierw przez 4 lata braku podwyżek, kiedy rządziło PO-PSL, nie protestował. Nie słyszałem, żeby był strajk, żeby groził odwołaniem egzaminów, tak jak groził w skandaliczny sposób brakiem promocji dla uczniów do następnych klas. Przeprosił, ale powiedział. Pokazał, jakie są jego prawdziwe intencje, że chce używać polskich uczniów jako żywej tarczy dla swoich ambicji, również ambicji wyborczych, bo przecież ma w tej chwili swoją kampanię wyborczą na szefa ZNP. Wtedy tych protestów nie było. Jak dzisiaj wyglądałyby pensje nauczycieli, gdyby rzeczywiście przez te całe lata rządów naszych poprzedników te pensje stopniowo rosły?  - dodał polityk. 

Źródło: Polsat News

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze