Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sakiewicz: W interesie Polski i Izraela jest to, żebyśmy się po prostu dogadali! Tę rozgrywkę przeciwko nam prowadzą Rosjanie i Niemcy!

sm 21:01 20 lutego 2018
Tomasz Sakiewicz w TVP Info odniósł się do trwającego sporu między Izraelem a Polską. Powiedział wprost: "Tę rozgrywkę przeciwko nam prowadzą Rosjanie i Niemcy".

– W interesie Polski i Izraela jest to, żebyśmy się po prostu dogadali. Tę rozgrywkę przeciwko nam prowadzą Rosjanie i Niemcy. Widać ogromną aktywność rosyjskiej dyplomacji, wszystko to pokrywa się w czasie – spotkanie Ławrowa z Putinem, aktywność niemieckiej prasy. Oni nas po prostu rozgrywają. My musimy stanąć ponad to – powiedział w TVP Info Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej".

Sakiewicz mocno podkreślił, że "w interesie Polski jest to, żeby sojusznik Izraela – USA – pozostał w Polsce, a w interesie Izraela jest to samo – żeby prorosyjskie siły w Izraelu nie wygrały, a one właśnie wymachują flagą i nakręcają tę wojnę i przymuszają obecnego premiera, żeby był bardziej stanowczy wobec Polski". 

I dodał: - W naszym interesie musimy bronić godności Polaków, ale sprowadzić to do poziomu debaty, która musi się toczyć. 

 

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze