Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rzymkowski zdradza kulisy spotkania z premierem. "Są pewne ustalenia"

am 18:52 25 stycznia 2019
Telewizja Republika
– Rozmawialiśmy o języku debaty publicznej, o relacjach mediów z politykami, o tym, aby ten język absolutnie zmienić i w końcu widzieć w drugim człowieku człowieka – mówił świeżo po spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim Tomasz Rzymkowski, poseł Kukiz'15.

Polityk przyznał, że spotkanie przebiegło w spokojnej atmosferze.  – Rozmawialiśmy o języku debaty publicznej, o kwestii związanej z relacjami państwa - mediów, nas - polityków, kwestią tego, aby ten język absolutnie zmienić i w końcu widzieć w drugim człowieku człowieka – wskazał. – Mowa była o swoistym ostracyzmie, aby te osoby, które są w każdym ugrupowaniu, a które nie są skore do poszanowania godności, po prostu eliminować, aby je obejmować swoistym ostracyzmem środowiskowym – mówił dalej.

– Dyskusja była w miarę merytoryczna. Są pewne ustalenia. Podstawowe ustalenie jest takie, że przy ministrze zdrowia będzie ustanowiony zespół ekspertów, który będzie opracowywał rozwiązania prawne, które dotyczą kwestii związanych z ochroną życia psychiczne w kontekście pewnego niebezpieczeństwa, które osoby chore stanowią dla społeczeństwa przy poszanowaniu wolności i swobód obywatelskich tak, aby tej cienkiej granicy nie naruszyć –- powiedział.

– Wśród tematów poruszanych podczas rozmów były tematy związane z kwestią chorób psychicznych, wypuszczania osób, które ewentualnie stanowią zagrożenie dla społeczeństwa po odbyciu kar. Również poruszyliśmy kwestie związane z kwestią braku odpowiedzialności za poszczególne przestępstwa, jeśli ktoś zakrywa się kwestią chorób, które powodują brak świadomości w chwili dokonania czynu zabronionego – podsumował.

Źródło: media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze