Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rzecznik Rządu zdradził widzom TV Republika świetną wiadomość! Chodzi o podatki dla...

PR 8:19 19 września 2019
Telewizja Republika
Rzecznik Rządu Piotr Müller gościł dziś w poranku Telewizji Republika. W trakcie programu podzielił się z widzami informacją, o której szerzej PiS powie dopiero na sobotniej konwencji programowej.

Na początku rozmowy, Müller wytłumaczył najważniejsze zagadnienia dotyczące propozycji zniesienia limitu 30-krotności składki ZUS.

- To dotyczy osób zatrudnionych na umowę o pracę. My założyliśmy w budżecie na przyszły rok, że proporcjonalność będzie bez tego limitu. To nieprawda, że ta zmiana będzie dotyczyła by też jednoosobowych działalności gospodarczych. My chcemy wprowadzić dodatkowo obniżony ZUS, dla tych, co mają niższe dochody ta stawka będzie jeszcze niższa - szczegóły będą ogłoszone w sobotę podczas konwencji wyborczej – zdradził Piotr Müller.

Gość Telewizji Republika zwrócił uwagę na to, ze pod rządami PiS zmienił się model funkcjonowania państwa – wprowadzono duże projekty społeczne, bezrobocie zmniejszyło się dwukrotnie i więcej pieniędzy trafia do budżetu.

- Kuriozalne jest, że uszczelnieniem systemu podatkowego argumentuje opozycja swoje plany – wskazał.

Rzecznik skomentował także krytykę działań PFN przez Onet.

- Czy działania PFN przynoszą skutki to raczeni nie Onet stwierdza. Ja mam informacje z 1 września. Wtedy w kilkudziesięciu gazetach na świecie była wielka akcja informacyjna o napaści na Polskę Niemiec i zdradzie ze strony związku sowieckiego. Dziwne, że to po takiej akcji pojawiła się taka krytyka ze strony Onetu – stwierdził.

- Trzeba się przyzwyczaić, że i za dobre rzeczy jest się atakowanym. Kilka lat temu niektórzy bali się powiedzieć że związek radziecki a tym samym Rosja, zdradziła Polskę a nie przychodziła z braterską pomocą. Akcja z pierwszegp września, jeśli ktoś zarzuca, że była nietrafiona, to nie znajduję słów, które mogły by określić dlaczego tak się dzieje oznajmił Müller.

 

Czytaj także:

Senyszyn odpowie za obrazę Niezłomnych

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze