Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Müller: Jutro o 11:00 premier ogłosi nowe zasady bezpieczeństwa

JK 12:22 22 października 2020
Rzecznik prasowy rządu Piotr Muller podczas konferencji.PAP/Tomasz Gzell
Rzecznik rządu Piotr Müller poinformował na Twitterze, że jutro o godzinie 11:00 premier Mateusz Morawiecki przedstawi na konferencji prasowej nowe zasady bezpieczeństwa. miał kontakt z osobą zakażoną. Z tego powodu został objęty obowiązkową kwarantanną. Rzecznik rządu odpowiedział na pytanie, czy premier Mateusz Morawiecki także będzie musiał się poddać izolacji.

Müller miał kontakt z osobą zakażoną. Z tego powodu został objęty obowiązkową kwarantanną. Rzecznik rządu odpowiedział na pytanie, czy premier Mateusz Morawiecki także będzie musiał się poddać izolacji.

– Czuję się dobrze – zapewnił rzecznik rządu. Jak wskazał Müller w rozmowie z telewizją wPolsce.pl, poddaje się kwarantannie tak jak każdy, kto miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. 

W czwartek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o ponad 12 tys. nowo odnotowanych zakażeń koronawirusem i blisko 170 zgonach.

Piotr Müller pytany, czy premier Morawiecki także będzie musiał być w izolacji, odpowiedział, że nie.

Poinformował, że szef rządu ogłosi decyzje o dodatkowych obostrzeniach. Wśród zapowiadanych zmian są m.in.: objęcie całego kraju czerwoną strefą i przejście w tryb online uczniów starszych klas szkół podstawowych. Konferencja ma odbyć się jutro o godzinie 11:00. 

 

– Ze względu na trwające prace parlamentarne i głosowania w Sejmie konferencja prasowa dotycząca nowych zasad bezpieczeństwa odbędzie się jutro o godz. 11:00 – napisał na Twitterze rzecznik rządu.

 

 

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze