Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rzecznik prezydenta odpowiada Kukizowi: Niech lepiej weźmie się do pracy

A.N 13:51 2 lutego 2020
Gazeta Polska/fot. Tomasz Hamrat
Proszę, by przekazać Pawłowi Kukizowi, by przestał chodzić i opowiadać głupoty, tylko by zabrał się do pracy i w końcu po pięciu latach przedstawił konkretny projekt ustawy o sędziach pokoju – powiedział w programie „Woronicza 17” rzecznik prezydenta Polski Błażej Spychalski. Tym samym odniósł się m.in. do słów Kukiza, w których polityk porównał Prawo i Sprawiedliwość do partii bolszewickiej.

W programie TVP Info „Woronicza 17” politycy rozmawiali o reformie wymiaru sprawiedliwości. Rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, Błażej Spychalski odniósł się do tez głoszonych przez Pawła Kukiza, dotyczących tej kwestii. Wczoraj w programie "Onet opinie" muzyk porównał PiS do  partii bolszewickiej.

– W zeszłej kadencji Paweł Kukiz i jego środowisko polityczne bardzo dużo mówiło o sędziach pokoju. Odbyło się wiele spotkań w pałacu prezydenckich w tym zakresie. Na każdym z tych spotkań Paweł Kukiz podkreślał wagę sędziów pokoju i potrzebę wprowadzenia tej instytucji i mówił, że będzie przygotowany projekt ustawy – opowiadział Spychalski.  

CZYTAJ TAKŻEOburzające porównanie Kukiza: PiS to partia bolszewicka

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze