Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ruch Kukiza przegoni PO? „Czysta abstrakcja”, „Dotychczas nikt nie wierzył, że ktoś może pokonać Komorowskiego”

mk 20:42 26 maja 2015
Andrzej Orzechowski, Maks Kraczkowski, Ryszard Zbrzyzny, Katarzyna Gójska-Hejketelewizja republika
– Czysta abstrakcja – tak poseł SLD Ryszard Zbrzyzny ocenił szanse potencjalnego ugrupowania Pawła Kukiza w najbliższych wyborach. – Dotychczas nikt nie wierzył, że ktoś może pokonać Bronisława Komorowskiego – ocenił z kolei poseł PiS Maks Kraczkowski.

– Sondaże sondażami, ale rzeczywistość dla SLD będzie lepsza. Dziś pytanie wyborców o ruch, którego jeszcze nie ma, jest wróżeniem z fusów. Czysta abstrakcja, nikt nie wie, czy powstanie, co zaproponuje – mówił o potencjalnym ugrupowaniu Pawła Kukiza Ryszard Zbrzyzny. Zdaniem polityka SLD „te sondaże nie mają dziś żadnego uzasadnienia”.

– Wynik Pawła Kukiza w pierwszej turze jest bardzo dobry, więc raczej nie można go bagatelizować. Należy jednak zauważyć, że Wówczas kandydował sam Kukiz, a nie ruch Kukiza – mówił Andrzej Orzechowski z PO. Zdaniem posła „ten ruch tyczy się tego, co dotychczas się działo” i dotyczy nie tylko władzy, ale także wszystkich tych, którzy są w parlamencie.

– Nie ma co bagatelizować Pawła Kukiza. O jego program też bym się nie bał. Donald Tusk też nie miał programu, a jego partia rządzi od ośmiu lat – mówił z kolei Maks Kraczkowski. Poseł PiS podkreślał, że jest możliwe, by Kukiz przegonił PO w najbliższych wyborach. – Dotychczas nikt nie wierzył, że ktoś może pokonać Bronisława Komorowskiego. Dopóki to społeczeństwo głosuje, a nie media, wyniki mogą zaskakiwać – ocenił Kraczkowski.

Andrzej Orzechowski z PO dopowiedział, że postulowana przez Kukiza zmiana „dotyczy także PiS”.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze