Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Radomski radny KO skazany za znęcanie się nad żoną

AS 15:30 6 sierpnia 2019
Public Domain Pictures
Radomski radny Koalicji Obywatelskiej i aktor Teatru Powszechnego w Radomiu Jarosław R. został skazany za znęcanie się nad żoną - poinformował portal Radio Radom.

Do przemocy miało do tego dochodzić w latach 2010-2017. Mężczyzna nie przyznaje się jednak do winy. 

Wyrok wydał Sąd Rejonowy w Radomiu. Jarosław R. odpowie za znęcanie się psychiczne i fizycznego nad żoną.

Zdaniem sądu Mężczyzna miał wszczynać awantury domowe, podczas których znieważał żonę, groził jej wyrzuceniem z domu oraz pozbawieniem zdrowia i życia. Ponadto dopuścił się wobec niej także rękoczynu. Informacje przekazał Arkadiusz Guza, rzecznik Sądu Okręgowego w Radomiu.

 

Wyrokiem sądu  oskarżony został skazany go grzywnę w wysokości dwóch tysięcy złotych, nawiązkę na rzecz pokrzywdzonej oraz pokrycie kosztów procesowych. Wyrok nie jest prawomocny. Mężczyźnie przysługuje prawo do odwołania.

 

– Jarosław R. to wieloletni aktor Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Od 11 grudnia 2018 roku pełni funkcję radnego Rady Miejskiej. O mandat starał się z listy Komitetu Wyborczego Radosława Witkowskiego Koalicji na rzecz zmian, jednak nie uzyskał wystarczającego poparcia. Wszedł do rady dopiero na miejsce Mateusza Tyczyńskiego, który zrezygnował z mandatu, bo pozostał na stanowisku dyrektora Kancelarii Prezydenta Radomia - przypomniał portal Radio Radom. 

Źródło: radioradom.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze