Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rada Programowa RDC odrzuciła projekt stanowiska dezaprobującego zachowanie Ewy Wanat

ap 11:28 2 września 2015
Ewa Wanat, RDCyoutube.com
Siedmiu z dwunastu obecnych członków Rady Programowej Radia dla Ciebie na wczorajszym posiedzeniu odrzuciło projekt stanowiska wyrażający dezaprobatę wobec redaktor naczelnej rozgłośni Ewa Wanat, która na jednym z portali społecznościowych obraziła dzieci Karoliny i Tomasza Elbanowskich.

„Dlaczego polskie sześciolatki są głupsze od rówieśników z Włoch, Francji i Niemiec? A może tylko państwu Elbanowskim rodzą się takie nierozgarnięte dzieci?” – napisała 25 sierpnia na profilu na Facebooku Ewa Wanat. Rada Programowa miała odnieść się do nagannego zachowania swojej naczelnej. Na wczorajszym posiedzeniu większość członków opowiedziało się przeciwko stanowisku autorstwa Tadeusza Deszkiewicza, które krytycznie odnosi się do postawy Wanat.

Portal TV Republika dotarł do treści tego  stanowiska. Podkreślono w nim, że rzeczą niedopuszczalną było publiczne obrażanie dzieci państwa Elbanowskich. "Niezasłużenie stały się one obiektem bezpardonowego ataku osoby publicznej, szefa ważnej rozgłośni radiowej, z której linią programową mogą być identyfikowane słowa Redaktor Naczelnej. Postawa red. Ewy Wanat – szeroko komentowana w mediach (nie tylko społecznościowych) - godzi w dobre imię kierowanej przez nią Rozgłośni" – czytamy w stanowisku.

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze