Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rabiej: Cieszę się, że w Warszawie kandydatem na prezydenta został Patryk Jaki. Szykuje się dynamiczna kampania

am 13:45 29 kwietnia 2018
twitter.com
Gośćmi red. Doroty Kani w programie "Polityczna kawa" byli posłowie Agnieszka Ścigaj (Kukiz'15) i Paweł Rabiej (Nowoczesna) oraz europoseł Ryszard Czarnecki (PiS). – Potrzebujemy jasnego wyjaśnienia i zamknięcia formalnego dochodzenia co wydarzyło się w Smoleńsku. Mam pretensje do PiS-u o to, że od początku tej kadencji w istocie nie zrobili wiele. Postrzegam to jako słabość naszego państwa – mówił poseł.

Cywilizacja śmierci zbiera żniwo – Alfie Evans nie żyje

– Mało było osób, które nie śledziły informacji dot. małego chłopca. Rozumiem emocje każdego rodzica, który wierzy, że może je uratować. Coraz bardziej medycyna się rozwija, ze śmiercią wciąż ciężko się nam oswoić. Jedna strona podaje, że bezduszny sąd skazał chłopca na śmierć. Z drugiej jednak strony, w mózgu chłopca doszło do nieodwracalnych zmian. Jedna sprawa mnie zdziwiła. Dlaczego brytyjski rząd nie wydał zgody na przekazanie chłopca do włoskiej placówki zdrowia? Dotknęło nas to tak mocno, ponieważ chodzi o niewinne dziecko – rozpoczął poseł Rabiej.

Donald Tusk w sądzie

– To przede wszystkim stracona okazja. Jakość pytań prokuratury, przedstawicieli rodzin, mogła być większa. Pytający powinni być bardziej dociekliwi. Dziś mamy różne narracje. Potrzebujemy jasnego wyjaśnienia i zamknięcia formalnego dochodzenia co wydarzyło się w Smoleńsku. Mam pretensje do PiS-u o to, że od początku tej kadencji w istocie nie zrobili wiele. Postrzegam to jako słabość naszego państwa – stwierdził Rabiej.

Dynamiczna kampania w stolicy

– Cieszę się, że w Warszawie kandydatem na prezydenta został Patryk Jaki. Szykuje się dynamiczna kampania, co na pewno będzie odpowiadać mieszkańcom Warszawy. Niezwykle ważnym jest, aby w samorządach wybierać tych, którym zależy na losie mieszkańców – odniósł się poseł Nowoczesnej.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze