Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Z Wałęsą do zwycięstwa!". Sasin komentuje zdjęcie byłego prezydenta: mamy do czynienia z komedią

am 15:18 30 kwietnia 2019
Telewizja Republika
Były prezydent Lech Wałęsa zamieścił na Twitterze fotografię, na której pozuje z kandydatami Koalicji Europejskiej w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. Sasin nie przebierał w słowach.

"Musicie odzyskać dla Polski szanse i wierze ze wygramy.Stawiam na Was! Z Wałęsą do zwycięstwa! Kandydaci @KEuropejska do Parlamentu Europejskiego:Joanna Skrzydlewska, @frydrych_joanna Mirosława Nykiel, @sikorskiradek@JaroslawDuda @DariuszRosati@AndrzejHalicki@MicWawrykiewicz" – napisał Wałęsa na Twitterze pod fotografią z politykami KE" – czytamy we wpisie na Twitterze. Poniżej zamieszczamy jedynie zrzut ekranu z wpisu byłego prezydenta. Ten nie życzy sobie naszej obecności na swoim profilu, stąd nie jesteśmy w stanie odczytać i załączyć tweeta.

jhgdhfsg

 

W programie Wirtualnej Polski Sasin powiedział, że "rozumie tęsknotę za zdjęciami z Wałęsą", ale "sam były prezydent jest negatywnie odbierany przez polskie społeczeństwo".

– Nic się nie zdarza dwa razy. Ktoś powiedział, że historia lubi się powtarzać, ale jak się powtarza to jest to albo tragedia, albo komedia. W tym przypadku mamy do czynienia z komedią – mówił Sasin. Jak dodał, "zdjęcia z Wałęsą nie będą miały wpływu na przebieg wyborów".

Źródło: Twitter, Wirtualna Polska

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze