Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Pytanie do lewicowych znajomych: nie widzicie, że macie wyprane mózgi? Trwa polityczna wojna". Mocny komentarz publicysty

pmb 13:56 23 lipca 2019
Flickr/Shinya Suzuki/CC BY-ND 2.0
Pytanie do moich lewicowych znajomych, serio nie widzicie, że macie już całkowicie wyprane mózgi? Nie rozumiecie, że właśnie trwa polityczna wojna, gdzie ma się Polaków na Polaków przeciw sobie nastawiać? – pyta red. Daniel (pragnął pozostać anonimowy) na Facebooku.

Dziennikarz rozpoczął swój post od informacji ws. rzekomego pobicia sympatyka LGBT. "Policja poszukuje rzekomo pobitego członka LGBT, który opublikował film... Ten się nie zgłasza bo wie, że 'film z pobicia' to efekt męża radnej warszawskiej, co to się położył na ziemi, bo tamci go pobili! Nagle zmartwychwstał i poszedł jak gdyby nic! Z tym filmem jest tak samo! Nikt nikogo nie pobił! Prostacka prowokacja! Niestety znów nieudana!" – wskazuje.

"Pytanie do moich lewicowych znajomych, serio nie widzicie, że macie już całkowicie wyprane mózgi? Nie rozumiecie, że właśnie trwa polityczna wojna, gdzie ma się Polaków na Polaków przeciw sobie nastawiać?" – pyta w emocjonalnym wpisie dziennikarz.

1_30

"Nie rozumiecie, że staliście się ofiarami w tejże machinie? Że zostajecie właśnie pozbawiani samodzielnego myślenia!? Idą wybory, opozycja jest bezsilna, zatem wykorzystuje ruchy LGBT do stworzenie w kraju poczucia faszyzmu! Są na tyle obrzydliwi, że na orientacji politycznej chcą zrobić politykę! – podkreśla.

"Nagle LGBT kocha cały świat, mimo że ja znam osobiście dziesiątki osób, które jeszcze 10 lat temu nienawidziły gejów! Nie rozumiecie, że tu rozgrywa się międzynarodowa polityka? Nie rozumiecie, i to jest porażające" – stwierdza.

Źródło: facebook.com/portalwarszawski.com.pl/twitter.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze