Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Popiera pani mordowanie nienarodzonych dzieci". Rzecznik Praw Dziecka skierował do Sylwii Spurek mocne słowa

K.B. 16:09 13 kwietnia 2020
Popiera pani mordowanie nienarodzonych dzieci! Nie ma pani moralnego prawa do wypowiadania się o dzieciach – napisał Rzecznik Praw Dziecka zwracając się do europosłanki Sylwii Spurek. Wirus niszczy świat, ludzie umierają, tracą pracę, a pani reklamuje majonez wege i uważa, że kury cierpią, znosząc jaja – dodał Mikołaj Pawlak.

Europosłanka – wcześniej związana z Wiosną Roberta Biedronia – Sylwia Spurek skomentowała tekst portalu oko.press, w którym napisano o tym, że Sejm ma zająć się inicjatywą Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Krzewienie Tradycji Łowieckiej”.

Portal – znany z krytyki władzy i pochlebiania totalnej opozycji – pisze, że w projekcie tym myśliwi chcą „powrotu dzieci na polowania” za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.

Spurek odnosząc się do publikacji napisała, że „zabieranie dzieci na polowania to nie tylko przemoc wobec zwierząt, ale i wobec dzieci”. „Stykanie się z zabijaniem i cierpieniem zwierząt źle wpływa na rozwój psychiki u najmłodszych. Gdzie jest RPD Mikołaj Pawlak? Liczę, że Sejm odrzuci ten skandaliczny projekt” – czytamy w jej wpisie.

Na wpis Spurek zareagował sam Mikołaj Pawlak. Napisał, że Sylwia Spurek „popiera mordowanie dzieci nienarodzonych” i „nie ma moralnego prawa do wypowiadania się o dzieciach”. „Wirus niszczy świat, ludzie umierają, tracą pracę, a pani reklamuje majonez wege i uważa, że kury cierpią, znosząc jaja. Pani tak sama, czy ktoś to wymyśla?” – spytał Pawlak.

Źródło: TVP info, Media, Twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze