Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"PO jest całkowicie niewiarygodna". Prof. Paruch mocno o obietnicach opozycji!

pmb 15:52 19 czerwca 2019
Fot. Telewizja Republika
Platforma Obywatelska jest całkowicie niewiarygodna ws. emerytur. To że podnieśli wiek emerytalny bez konsultacji społecznej… PiS bardzo dobrze to wykorzystało oferując trzynastą emeryturę – powiedział prof. Waldemar Paruch (politolog, doradca premiera oraz szef Centrum Analiz Strategicznych), który był gościem red. Goćka w Telewizji Republika.

– Poczekajmy na konwencję programową Prawa i Sprawiedliwości. Poczekajmy na ofertę wyborczą PiS-u. Dzisiaj niewątpliwie tej oferty jeszcze nie ma. Prawo i Sprawiedliwości będzie musiało odpowiedzieć na pytanie jak wygrać wybory i jaką ofertę przedstawić Polakom na kolejne cztery lata – mówił szef Centrum Analiz Strategicznych. 

Platforma Obywatelska jest całkowicie niewiarygodna ws. emerytur. To że podnieśli wiek emerytalny bez konsultacji społecznej… Prawo i Sprawiedliwość bardzo dobrze to wykorzystało oferując trzynastą emeryturę – podkreślał prof. Paruch.

– Grzegorz Schetyna uruchomił opowieść o europejskiej służbie zdrowie. Problem w tym, że nie ma niczego takiego w agendzie europejskiej. (...) Wicepremier Szydło powiedziała, że dosypano pokaźną sumę na rozwój oświaty. Czy dokonała się dzięki temu jakaś poprawa jakości? – pytał politolog.

Zobacz także: Kierwiński się "popisał". Mocna odpowiedź! "Zamiast pisać tweety, które zbierają lajki od pokolenia gimbazy..." 

Nie da się dzisiaj obronić z poziomu profesora systemu szkoła podstawowa-gimnazjum-liceum. To była zapaść, ogromny spadek jakości – nie miał wątpliwości doradca premiera. – Koalicja Europejska? Patrząc na to jakie partie ją tworzyły i na poprzednie wyniki wyborów, bardzo straciła. (...) Politycy PO nie dostrzegają, nie przyjmują do wiadomości, że zmiany które wprowadza Prawo i Sprawiedliwość zmieniają geografię wyborczą.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - ZIEMKIEWICZ KONKRETNIE O TOKARCZUK: TO PRZEZ NIĄ POLACY POSZLI NA WYBORY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze