Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Piątka Morawieckiego" - plan na najbliższe miesiące. Sasin ocenia propozycje premiera

am 9:26 16 kwietnia 2018
twitter.com
Jacek Sasin, Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów zapewnił, że złożone przez premiera Morawieckiego obietnice zostaną szybko wprowadzone w życie. Potwierdził też, że wyprawka dla uczniów trafi do nich nie później niż 1 września.

Sasin zadeklarował, że tzw. "piątka Morawieckiego" to plan na najbliższe kilka miesięcy.

– Do 1 września tego roku wyprawka trafi do uczniów. Jeżeli chodzi o niski ZUS, to jest już przygotowany projekt i on powinien trafić pod najbliższe obrady Sejmu. Obniżka CIT może wejść od nowego roku podatkowego. Chcemy nasze propozycje wprowadzić jak najszybciej – mówił na antenie radiowej Jedynki.

Sasin wskazał, że dzięki uszczelnieniu systemu podatkowego, udało się odzyskać 30 mld zł, które trafiały do kieszeni oszustów. - To daje nam rzeczywiście możliwość formułowania takich ambitnych projektów - wyjaśnił.

– Podsumowując te wszystkie propozycje, które padły na sobotniej konwencji, chcemy je wprowadzić rzeczywiście szybko, bo to jest taki program na najbliższe kilka miesięcy. To nie jest w żadnym wypadku program do końca kadencji - powiedział w "Sygnałach dnia" Jacek Sasin. Dodał, że w 2019 roku pojawią się kolejne propozycje. 

Odniósł się też do konwencji opozycyjnej koalicji. Stwierdził, że jedyne, co mają do zaoferowania, to narracja "antypis".

 

Źródło: Jedynka, dorzeczy.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze