Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Opozycja? Oni chcą wszystko wywrócić, rozwalić, zniszczyć". Radny PiS bez ogródek

pmb 16:15 9 sierpnia 2019
Flickr/European People's Party/CC BY 2.0
Opozycja totalna? Oni chcą wszystko wywrócić, rozwalić, zniszczyć… Lider opozycji, który mówi, że przedstawi program po wygraniu wyborów? To jest kompromitacja – mówił Wojciech Zabłocki (radny województwa mazowieckiego, PiS), który był gościem red. Marcina Bąka w Telewizji Republika.

– To co się działo z lotami marszałka nie odbiega od standardów poprzednich rządów. Marszałek Sejmu, który był bardzo ważną osobą w państwie, podróżował samolotem – tłumaczył gość red. Bąka. – Obecnie mamy do czynienia z dużo większym standardem. Prawo i Sprawiedliwość realizuje obietnice i słucha głosu społeczeństwa. (...) Jeżeli opinia społeczna oczekuje coraz większej przejrzystości i skromności to reagujemy – tłumaczył.

Opozycja nic nie robiła – zamiast rządzić, to kręcili afery. (...) Kraj idzie do przodu, gospodarka rośnie, bezrobocie jest niższe. Mam nadzieję, że społeczeństwo nie będzie dało się złapać prowokacje i manipulacje opozycji.

Zabłocki skomentował również sojusz Pawła Kukiza z PSL. – To przykre, że taki ruch jak Kukiz'15 został przez jego liderów zmarnowany. To desperacja. Partia, która nie potrafi zebrać list... Skoro idą razem z PSL, który też tonie… Przykro, że ten ruch tak ginie. Z drugiej strony, są osoby, które dołączyły do nas, do tej patriotycznej części i chcą naprawiać Polskę. To jest plus – mówił radny województwa mazowieckiego.

– Opozycja totalna… Wszystko wywrócić, rozwalić, zniszczyć… Lider opozycji, który mówi, że przedstawi program po wygraniu wyborów? To jest kompromitacja. On obraża osoby, które popierają Platformę, on obraża swój elektorat – stwierdził Zabłocki.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze