Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Okiem Konserwatysty": TK wkrótce zajmie się ustawą antyaborcyjną. Dr Bawer Aondo-Akaa zachęca do modlitwy

JJ 7:01 18 października 2020
Najnowszy odcinek "Okiem Konserwatysty"TV Republika
W najnowszym odcinku wideofelietonu z cyklu "Okiem Konserwatysty" dr Bawer Aondo-Akaa zachęca do włączenia się do Nowenny w intencji zaprzestania w Polsce tzw. aborcji eugenicznych. Trybunał Konstytucyjny będzie wkrótce zajmował się obywatelskim projektem ustawy znoszącej tę przesłankę z obowiązującego obecnie w Polsce prawa aborcyjnego. Osoby niewierzące mogą również ująć się za dziećmi nienarodzonymi - np. poprzez petycje do sędziów Trybunału Konstytucyjnego.

– Proszę Państwa, nie łudźmy się, środowiska lewicowe, postkomunistyczno-neobolszewicko ideologiczne, genderowe, ruch LGBT+ będą szantażowały, groziły poszczególnym działaczom pro-life, a nawet sędziom Trybunału Konstytucyjnego - przestrzega teolog i aktywista pro-life. 

– Chciałbym jeszcze poruszyć sprawę mojej prelekcji w jednym z krakowskich liceów. Mówiłem do ok. 540 uczniów, licealistów. Zostałem zaproszony przez jednego z nauczycieli tego liceum. Oczywiście pan dyrektor przeczytał w internecie, kim jestem i zgodził się na moją prelekcję.

– Spotkanie podzielone było na 4 części. Wszystkie prelekcje nagrywałem, można było obejrzeć je na moim profilu publicznym na Facebooku, do czego serdecznie zapraszam. Mówiłem przede wszystkim o mordowaniu nienarodzonych dzieci i o tym, czemu ten temat wiąże się stricte z ideologią gender i później o ideologii gender oraz ideologii LGBT+.

– Pokazałem dwa filmy, jeden był o prenatalnym rozwoju człowieka, a później ok. 2-minutowy film ukazujący prawdę o ludobójstwie aborcji.

 

 

Źródło: Portal TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze