Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Okiem Konserwatysty". Dr Bawer Aondo-Akaa: Nie dajmy sobie wmówić, że II wojnę światową wywołali jacyś naziści z kosmosu

JJ 18:32 4 września 2020
Kolejny, drugi już odcinek "Okiem Konserwatysty" - tylko na portalu TV Republika!
Zapraszamy na kolejny odcinek wideofelietonu dr. Bawera Aondo-Akaa "Okiem Konserwatysty" -specjalnie dla Portalu TV Republika. Tematem dzisiejszego odcinka jest rocznica II wojny światowej, którą obchodziliśmy 1 września br.

– Trzy dni temu, 1 września, obchodziliśmy 81. rocznicę wybuchu hekatomby II wojny światowej. Nie dajmy sobie wmówić, że II wojnę światową wywołali jacyś naziści z Księżyca czy z Kosmosu. To byli, proszę Państwa, Niemcy - mówił dr Bawer Aondo-Akaa.

– Niemcy, którzy wprost mówili o tym, że II wojnę światową z Polską toczą po to, aby poszerzyć swoją tzw. przestrzeń życiową - podkreślał. 

– Wojna zaczęła się od zdradzieckiego paktu Ribbentrop-Mołotow, czyli de facto IV rozbioru naszej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, o czym wspominał 1 września abp Marek Jędraszewski, który w Katedrze Wawelskiej wygłosił genialną wręcz homilię - wskazał działacz pro-life. 

– Niemcy dali się uwieść lewicowemu ustrojowi hitlerowskiemu. Również na początku wojny i okupacji 1939 r., sprzymierzyli się z drugim lewicowym systemem totalitarnym, również diabolicznym komunizmem. To symptomatyczne, że lewicowcy z Niemiec i komuniści z sowieckiej Rosji mają niemalże identyczne plakaty propagandowe - podkreślił doktor. 

 

 

 

Źródło: Portal TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze