Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Od A do Z". Kukiz: "Strajk Kobiet" jest pretekstem do realizacji politycznych interesów

Aleksandra Robaczewska 13:26 1 grudnia 2020
Od A do ZPortal TV Republika
Gościem programu "Od A do Z" jest dziś Paweł Kukiz. Rozmowę poprowadzi redaktor naczelny Portalu TV Republika, Adam Zawadzki. Bądź z nami na Facebooku TV Republika!

Paweł Kukiz skomentował polskie weto dot. budżetu Unii Europejskiej:

- Ja byłem od początku przekonany żeby zawetować łączenie budżetu z bliżej nieokreśloną praworządnością, umawialiśmy się na Unię równorzędnych państw.

Natomiast w dalszej rozmowie lider grupy "Kukiz15" wyraził swoje zdanie na temat ostatnich głośnych wydarzeń mających miejsce na ulicach w całej Polsce:

- Uważam, że w kwestiach intymnych należy pytania zadawać obywatelom, bo wtedy uniknęlibyśmy takich protestów.

- W tym ustroju bardzo mało można podejmować działań, ponieważ partia, która wygrywa wybory i dostaje 230 posłów w sejmie, ma możliwość sprawowania władzy absolutnej i nie musi się liczyć z żadną inicjatywą opozycji.

- Ze "Strajkiem Kobiet" mieliśmy do czynienia w pierwszych dniach po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego, lecz teraz "Strajk Kobiet", jest w tle, jest pretekstem do realizacji politycznych interesów.

Paweł Kukiz wypowiedział się również o swojej karierze muzycznej:

- 3 lata wstecz dostałem propozycje nagrania płyty. Próbowałem przysiąść i napisać piosenkę, ale nie byłem w stanie wejść w klimat, nie umiałem się skupić. 

Źródło: Portal TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze