Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Nie zauważyłam niechęci Pana Prezydenta w stosunku do mnie". Atak na polską lekkoatletkę zupełnie chybiony! Ta odpowiada w mistrzowskim stylu!

am 20:18 16 sierpnia 2018
twitter.com/@sofiaennaoui
"Jestem dumna, że jestem Polką. Nie zauważyłam niechęci Pana Prezydenta w stosunku do mnie" – napisała na Twitterze polska lekkoatletka Sofia Ennaoui, odpowiadając tym samym na zarzuty dot. spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą. Okazuje się, że nawet takie zdarzenie sprowokowało do nieprzychylnych komentarzy…

Sofia Ennaoui zaledwie kilka dni temu zdobyła srebrny medal w biegu na 1500 metrów podczas mistrzostw Europy w Berlinie.

Prezydent Andrzej Duda zaprosił do Pałacu Prezydenckiego lekkoatletów, którzy reprezentowali Polskę na ostatnim turnieju. Wśród nich znalazła się polska biegaczka urodzona w Maroku.

"Przed spotkaniem z Panem Prezydentem spotkałam najbardziej znaną obecnie Grażynę w Polsce #proudtobepolish" – napisała na Twitterze.

 

Żart z "najbardziej znaną obecnie Grażyną w Polsce" dotyczy oczywiście wypowiedzi Igi Baumgart-Witan, mistrzyni w sztafecie 4x400 metrów.

CZYTAJ WIĘCEJ: "Biegnijcie se, Grażyny, ja zaraz wam pokaże". Baumgart-Witan stała się gwiazdą internetu!

Nie wszyscy podzielili entuzjazm polskiej lekkoatletki. Niektórzy nie potrafili powściągnąć języka, atakując nawet z zacięciem politycznym. "Po co spotkanie z kimś co nie szanuje imigrantów, uchodźców itp. Szanuj się dziewczyno" – napisał jeden z użytkowników.

Sofia Ennaoui nie pozostała bierna na mierny atak. "Po pierwsze jestem dumna z tego, ze jestem Polką, a po drugie nie zauważylam niechęci Pana Prezydenta w stosunku do mnie, wręcz przeciwnie" – opublikowała celną ripostę.

 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze