Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Nie ma wolności bez moralności". Ulicami Krakowa przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny

ap 19:00 29 maja 2016
youtube.com/ Bawer Aondo-Akaa
Ulicami Krakowa po raz kolejny przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. Jego uczestnicy manifestowali przywiązanie do rodziny i poszanowania życia każdej osoby od poczęcia do naturalnej śmierci.

Marsz wyruszył o godz. 10.00 z Placu Matejki. Na imprezie widoczny był niemal cały przekrój polskiego społeczeństwa, od młodych rodzin z dziećmi lub oczekujących potomstwa, przez siostry zakonne do osób starszych z wnuczętami. Tradycyjnie nie zabrakło też środowisk reprezentujących poglądy prawicowe, patriotyczne i narodowe.

Uczestnicy Marszu wznosili hasła, którymi manifestowali swoje wartości i poglądy. Wśród nich: „Niskie podatki dla ojca i matki!”, „Stop aborcji!”, „Stop gender!”, „Dzieci są skarbem, a nie garbem!”, „Sześciolatki - nie do szkoły, a do matki!”, „Nie ma wolności bez moralności”, „Każdy to przyzna, za życiem Ojczyzna!”.

Jak informuje portal PCh24.pl, na trasie Marszu doszło do drobnych prowokacji. "Tuż pod „oknem papieskim” przy ul. Franciszkańskiej 3, z którego święty Jan Paweł II zwracał się do młodych Polaków podczas swoich pielgrzymek do Ojczyzny, dwie młodociane przedstawicielski homoseksualnej subkultury postanowiły w wulgarny sposób dać wyraz swojej nieuporządkowanej seksualności. Liczyły zapewne na wywołanie awantury. Przeliczyły się jednak, gdyż nikt z uczestników Marszu nie zwrócił uwagi na żądne taniej sensacji gomorytki" – czytamy na portalu.

Po zakończeniu Marszu na jego uczestników czekał rodzinny piknik w Ogrodzie Jordanowskim. Tam zaś mogli posłuchać m.in. występu pochodzącej z Częstochowy orkiestry grającej tradycyjną muzykę szkocką na dudach i bębnach „Pipes & Drums” oraz koncertu Joszko Brody.

Źródło: pch24.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze