Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Genderyści są bardzo podobni do komunistów". Mocne słowa ks. Oko

pmb 7:18 25 lipca 2019
Zrzut ekranu z serwisu twitter.com/@SzymonRuman; zdjęcie za @Radio_TOK_FM
15 lat studiuję gender, przeczytałem tysiące stron ich tekstów i na tej podstawie twierdzę, że to groźna ideologia. Genderyści są bardzo podobni do komunistów, to praktycznie mutacja komunizmu – mówił ks. Oko na antenie TVP Info.
Duchowny odniósł się do słów Rabieja, który ponownie zaatakował "GP". – Co to tak naprawdę znaczy strefa wolna od LGBT? Czy oni mają zamiar nas zamykać, więzić w obozach koncentracyjnych? Co stoi za tą strefą? Warszawa nie jest strefą wolną od LGBT. W Warszawie szanujemy te osoby, szanujemy każdego człowieka. Ale tego rodzaju zachowania podsycają klimat wrogości i niechęci i powodują, że ci bandyci i chuligani czują się bezkarni. Niestety partia rządząca robi to całkowicie świadomie, używa narzędzia rozbudzania nienawiści. To samo robi Kościół.
 
Ks. Oko skomentował słowa wiceprezydenta stolicy. – To jest oburzające, by stawiać kościół, księży, biskupów czy nawet papieża na równi z chuliganami. Na polecenie papieża Franciszka ideologia gender jest negatywnie postrzegana i przestrzega się przed nią. Ja na przykład 15 lat studiuję gender, przeczytałem tysiące stron ich tekstów i na tej podstawie twierdzę, że to groźna ideologia. Genderyści są bardzo podobni do komunistów, to praktycznie mutacja komunizmu.

Źródło: niezalezna.pl/tvp.info/onet.pl

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze