Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"2020- nowy, lepszy czas". PiS podsumowuje sukcesy w nowym spocie

JJ 12:22 23 grudnia 2020
Flaga Polski - kadr z nowego spotu PiSYoutube/ Prawo i Sprawiedliwość
– Za nami bardzo ciężki rok. Gdyby w 2019 r. ktoś powiedział, co wydarzy się w 2020 r., nikt by nie uwierzył – tak rozpoczyna się spot Prawa i Sprawiedliwości podsumowujący kończący się rok, który zaskoczył nie tylko polski rząd i obywateli, ale cały świat.

Jak mówi lektorka w klipie, rząd walczył o zdrowie i bezpieczeństwo obywateli, ale także o gospodarkę i jak najlepsze perspektywy dla Polaków na przyszłość.

– Mimo wszystko cieszymy się sukcesami, które w natłoku informacji mogą przejść niezauważone, a są wielkie – słyszymy. Wśród tych sukcesów wymieniono 770 mld zł wynegocjowanych w Unii Europejskiej, czyli największy budżet w historii Wspólnoty.

– To 770 miliardów szans na lepsze jutro: na miejsca pracy, na pomoc firmom, na rozwój, na lepszą edukację, na wsparcie polskiego rolnictwa – podkreśla lektorka.

– Wszyscy wiemy, że po nocy przychodzi dzień. 2021 – nowy, lepszy czas. Prawo i Sprawiedliwość – słyszymy w podsumowaniu.

Spot skomentował wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości, poseł Radosław Fogiel. Jak podkreśla polityk, o sukcesie związanym z wynegocjowaniem tak ogromnych środków warto jak najwięcej mówić.

Fogiel ocenił, że gdyby odnosić się do dotychczasowych środków i „słynnego tortu z euro, którym chwalił się kiedyś były premier Donald Tusk , my wynegocjowaliśmy takich tortów dwa i pół”.

– Chcemy, by perspektywa tych środków, ich wykorzystania dla rozwoju i odbudowy, dała Polakom nadzieję i była szansą na odbicie gospodarcze i społeczne w nadchodzącym roku. To Prawo i Sprawiedliwość cały czas jest jedyną partią, która daje Polakom gwarancje bezpieczeństwa w trudnym czasie związanym z pandemią – wskazał wicerzecznik PiS w rozmowie z PAP.

 

Źródło: Youtube/Prawo i Sprawiedliwość

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze