Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PZPN negocjuje z Paulo Sousą objęcie posady selekcjonera. Jego agent już w Warszawie?

mm 13:13 21 stycznia 2021
PAP/EPA
Paulo Sousa, były piłkarz portugalskiej reprezentacji i szkoleniowiec m.in. Fiorentiny czy Girondins Bordeaux, prowadzi dni rozmowy z władzami PZPN ws. objęcia posady selekcjonera reprezentacja Polski.

„Rozmowy w spawie zawarcia umowy pomiędzy polską federacją a Paulo Sousą są bardzo zaawansowane. Choć nie została ona jeszcze dopięta, to portugalski szkoleniowiec jest blisko zastąpienia Jerzego Brzęczka” – napisał portal Maisfutebol.

Menedżer szkoleniowca Hugo Cajuda opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie Pałacu Kultury i Nauki, co wskazywałoby, że przebywa w Warszawie.

Po jakimś czasie zmienił jednak datę na ubiegły rok. Następnie usunął zdjęcie i zamieścił fotografię z Turcji. Potem zamienił status swojego profilu na „prywatny”.

Radio Renascenca zauważa, że wśród zalet Sousy jest nie tylko bogata międzynarodowa kariera jako zawodnika, ale również w roli trenera. Portugalczyk jako piłkarz i szkoleniowiec związany był z wielkimi klubami, jak np. Benfica Lizbona, Juventus Turyn, Inter Mediolan, Borussia Dortmund, a także Girondins Bordeaux, który był jego ostatnim pracodawcą.

51-letni Sousa rozegrał ponad 50 spotkań w drużynie narodowej. Karierę międzynarodową zakończył po mistrzostwach świata w Japonii i Korei Płd., gdzie w fazie grupowej Portugalia wygrała z Polską 4:0. Sousa był rezerwowym w tym meczu.

 

Źródło: PAP, gol24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze