Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Puścikowska: Ten hejt, który idzie na program 500+ jest groteskowy

dcz 21:54 13 maja 2016
Telewizja Republika
– Te torby na głowach, to niezły chwyt marketingowy. Teraz wszyscy o tym mówią, temat jest popularny – skomentowała zajście na Kongresie Kobiet Agata Puścikowska, dziennikarka "Gościa Niedzielnego w programie "Odkodujmy Polskę".

Dzisiejszy Kongres Kobiet stał się niezwykle popularnym tematem – głównie ze względu na nietypową manifestację uczestniczek, które w proteście przeciw nierównemu traktowaniu kobiet założyły sobie papierowe torby na głowy. Na Kongresie wystąpił m.in. pełnomocnik rządu ds. równego traktowania Wojciech Kaczmarczyk, który został wygwizdany. – Pełnomocnik ds. równego traktowania został wygwizdany, bo mówił, że szacunek należy się wszystkim kobietom – nauczycielkom, zakonnicom, pielęgniarkom czy gospodyniom wiejskim – komentował prowadzący Tomasz Terlikowski.

Droższe truskawki, stare samochody

W programie poruszono również temat związany z programem "Rodzina 500+". Niektóre media donosiły, że jednym ze skutków programu będzie…wzrost cen truskawek. Argumentem za taką tezę był fakt, że ludzie, którzy tak pracowali, otrzymają teraz pieniądze z programu i zrezygnują z takiego zarobku. – Jeżeli ktoś zrezygnuje z tego, żeby zbierać truskawki, bo dostanie 500 zł, to naprawdę jest to straszna rzecz – ironizowała Puścikowska.

Innym wynikiem 500+ ma być plaga starych samochodów na ulicach, o czym donosiła "Gazeta Wyborcza". – To teraz wszyscy, jak dostaną te 500, 1000, czy 1500 zł od razu pojadą do Niemiec, żeby kupić stary samochód – drwił Terlikowski nawiązując do artykułu Agnieszki Kublik. – Nie jestem wielką fanką 500+, ale szanuję to rozwiązanie. Ten hejt, który idzie na 500+ jest groteskowy – dodała w poważniejszym tonie Agata Puścikowska.   

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze