Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Przygotujmy parasole. Sobota pod znakiem opadów deszczu

mm 7:30 3 kwietnia 2021
Fot. Unsplash/Matt Heaton
Zachodnia połowa kraju będzie w zasięgu wyżu znad Atlantyku, wschodnia na skraju zatoki niżowej związanej z niżem nad północną Rosją. Z północy na południe będzie wędrował front okluzji i nadal będzie napływało chłodne powietrze polarne morskie. Ciśnienie lekko wzrośnie.

Prognoza pogody dla województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego

Zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego z przelotnymi opadami deszczu, miejscami deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 5 st. C do 8 st. C. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, porywisty, z kierunków północnych.

Prognoza pogody dla województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego

Zachmurzenie na ogół duże. Przelotne opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, rano możliwy także przelotny śnieg. Temperatura maksymalna od 5 st. C lokalnie na północy do 9 st. C lokalnie na południowym wschodzie. Wiatr rano słaby, w ciągu dnia przeważnie umiarkowany, północno-zachodni i północny.

Prognoza pogody dla województwa wielkopolskiego, lubuskiego i kujawsko-pomorskiego

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 7st. C do 9 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, północny.

Prognoza pogody dla województwa mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego

Zachmurzenie duże i miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 7 st. C na północy do 11 st. C na południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, północny i północno-zachodni.

Prognoza pogody dla województwa dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu i krupy śnieżnej, rano także deszczu ze śniegiem, a w górach śniegu. Temperatura maksymalna od 5 st. C do 8 st. C, w szczytowych partiach Sudetów od -8 st. C do -6 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h, północno-zachodni i północny.

Prognoza pogody dla województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego

Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, gdzieniegdzie krupy śnieżnej, powyżej 400 m n.p.m. śniegu. W rejonach podgórskich miejscami przyrost pokrywy śnieżnej o około 5 cm, wysoko w górach o 7 cm. Temperatura maksymalna od 6 st. C do 9 st.C, w rejonach podgórskich od 2 st. C do 5 st. C, wysoko w Beskidach od -3 st. C do 0 st. C, na szczytach Tatr około -6°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni, po południu północny. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, chwilami dość silny i porywisty, północno-zachodni.

Źródło: IMGW

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze