Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prowokator Hadacz na manifestacji KOD: Kaczyński wiedział, że Duda mógłby przegrać wybory prezydenckie przez moje zaangażowanie

ap 20:26 9 stycznia 2016
Andrzej HadaczTelewizja Republika
Kaczyński wiedział, że Duda mógłby przegrać wybory prezydenckie przez moje zaangażowanie. Wiedzieli, że jestem mocnym człowiekiem – powiedział Andrzej Hadacz, prowokator z Krakowskiego Przedmieścia i były obrońca Krzyża, który dziś uczestniczył w jednej z manifestacji Komitetu Obrony Demokracji.

O tym, że Hadacz był obecny na pikiecie KOD-u w Warszawie informuje portal wpolityce.pl, któremu udało się nagrać prowokatora. Na zarejestrowanym filmiku odniósł się on do zmian, jakie w ostatnich czas w mediach publicznych i polityka który przejął nad nimi stery.

– Teraz jak jest prezesem Kurski, to ja wiem kto to jest. To jest człowiek od Rydzyka! To jest człowiek-katolik! – mówi prowokator.

Hadacz stwierdził także, że Jarosław Kaczyński zdawał sobie sprawę, że jest on mocnym człowiekiem i Andrzej Duda mógł przegrać przez niego wybory.

Przypomnijmy, że po debacie kandydatów na prezydenta w siedzibie Telewizji Publicznej Andrzej Hadacz próbował zaatakować Andrzeja Dudę. Wdał się w szarpaninę ze sztabowcami kandydata PiS. W stronę Dudy wykrzykiwał obraźliwe hasła, pokazywał wulgarne gesty i krzyczał: „Popieram Komorowskiego” oraz „Jesteście PiS-owską wścieklizną”.

Źródło: wpolityce.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze