Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prószyński: W przeciwieństwie do opozycji my chcemy przekonywać do naszych idei

AS 16:30 5 lipca 2019
Telewizja Republika
Gościem redaktor Marleny Nowakowskiej w programie Telewizji Republika "Wolne głosy - popołudnie" był radny sejmiku mazowieckiego Michał Prószyński z Prawa i Sprawiedliwości - Nasz sztab pracuje bardzo intensywnie, ciągle się spotyka. To posiedzenie w Katowicach będzie tym wsparciem programowym, ale chcemy pokazać też, że przez te cztery lata byliśmy wiarygodni - powiedział w programie.

Michał Prószyński wypowiedział się na temat  rozpoczynającej się konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości – To jest tak naprawdę kontynuacja tego, co zaczęliśmy w 2015 roku, przed zwycięską kampanią parlamentarną. Wtedy w Katowicach również odbyły się tego typu panele programowe - powiedział.

– My chcemy kontynuować tą drogą, chcemy przekonywać Polki i Polaków naszym programem. Chcemy zaproponować również nowe koncepcje - stwierdził.

– W przeciwieństwie do opozycji my chcemy przekonywać do naszych idei i pokazywać, że jesteśmy wiarygodni - podkreślił polityk. 

 – Udowodnimy to weekendową konwencją w Katowicach, że mamy program i wiemy jak przekonać do niego Polaków - dodał.

 – Pojawi się cała masa nowych pomysłów, będzie zderzenie rożnych koncepcji, dlatego że my już myślimy o przyszłej kadencji, jeżeli Polacy nam ponownie zaufają i do tego potrzebny jest dobry program. Wiemy, co udało się zrealizować przez cztery lata, ale z całą pewnością pojawią się nowy pomysły - zapowiedział Michał Prószyński.

– Jesteśmy zadowoleni z tego co udało się nam dokonać, ale skupiamy się na przyszłości - stwierdził radny sejmiku. 

– Nasz sztab pracuje bardzo intensywnie, ciągle się spotyka. To posiedzenie w Katowicach będzie tym wsparciem programowym, ale chcemy pokazać też, że przez te cztery lata byliśmy wiarygodni - powiedział. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze