Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prof. Rybiński: Najbliższe lata będą dla Polski dobre

sm 12:56 22 sierpnia 2016
TELEWIZJA REPUBLIKA
Profesor ekonomii Krzysztof Rybiński w komentarzu dla tygodnika "WPROST" powiedział, że przyszłość Polski wygląda bardzo dobrze, a to za sprawą planu Morawieckiego, który jest bardzo ambitną wizją naszego rozwoju.

Prof. Rybiński ocenia, że za sprawą planu Morawieckiego nasza przyszłość wygląda bardzo obiecująco. – Do poprawy sytuacji na pewno przyczyni się plan Morawieckiego. To bardzo ambitna wizja naszego rozwoju, która jest do zrealizowania. To, co martwi, to tempo wdrażania tego planu. Można by to robić szybciej — mówił.

Obecnie polskie państwo wg. profesora Rybińskiego można uznać za bezpieczne i niezagrożone, a co więcej za wiarygodne: – Jak na razie nie widzę żadnych przesłanek co do tego, żeby polska gospodarka miała wyhamować jeszcze bardziej. Podróżuję teraz dużo po świecie. Szczególnie po Azji, gdzie tutejsi mieszkańcy boją się wyjeżdżać do Francji, Belgi, Turcji. Polski się nie boją, bo nie ma tu zagrożenia zamachami czy destabilizacją sytuacji politycznej. Mamy solidne tempo wzrostu, jedno z lepszych w Europie, i powinniśmy się z tego cieszyć. 

 

Źródło: Wprost

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze