Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent: wynik PiS to spektakularne osiągnięcie

K.B. 16:11 14 października 2019
Krzysztof Sitkowski KPRP
Wszystko wskazuje na to, że takiego wyniku jeszcze nie było - ocenił w poniedziałek prezydent, komentując wyniki wyborów parlamentarnych.

Prezydent pytany na konferencji prasowej, czy PiS powinien wyciągnąć wnioski ze swojego wyniku w wyborach do Sejmu i Senatu, odpowiedział, że "każde rozsądne ugrupowanie, które startuje w wyborach, dokonuje takiej refleksji".

- Dla mnie jest to oczywiste, że pan premier Jarosław Kaczyński, jako bardzo doświadczony polityk, będzie chciał takiej refleksji dokonać. Natomiast trzeba też wziąć pod uwagę, że jest czego Prawu i Sprawiedliwości gratulować - powiedział prezydent.

Jak dodał, wynik Zjednoczonej Prawicy jest "absolutnie spektakularny".

- Wszystko wskazuje na to, że takiego wyniku jeszcze nie było - podkreślił.

Prezydent pytany z kolei, co sądzi o wyniku SLD i dostaniu się tego ugrupowania do parlamentu, wskazał, że każdy elektorat powinien mieć swoją reprezentację. - Dobrze, że wszystkie strony sceny politycznej są reprezentowane zwłaszcza, że elektoratu, który jest zainteresowany głosowaniem na lewicę, ma światopoglądy lewicowe, jest w Polsce sporo, i dobrze, że ma on swoją reprezentację - tłumaczył.

Źródło: PR24

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze