Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent Trump ostro krytykuje sieć sklepów Nordstrom za to, że ... wycofał się ze sprzedaży odzieży jego córki!

sm 22:10 8 lutego 2017
"Moja córka Ivanka została tak niesprawiedliwie potraktowana przez Nordstrom. To wspaniała osoba - zawsze zachęca mnie do właściwego wyboru. Straszne!" - napisał prezydent Donald Trump na Twitterze.

Donald Trump ostro przyznał, że decyzja amerykańskiej sieci luksusowych sklepów Nordstrom o zaprzestaniu sprzedaży linii odzieży, sygnowanych przez jego córkę, Ivankę Trump, jest niesprawiedliwa. "Moja córka Ivanka została tak niesprawiedliwie potraktowana przez Nordstrom. To wspaniała osoba - zawsze zachęca mnie do właściwego wyboru. Straszne!" - napisał Trump na Twitterze.

W ubiegłym tygodniu Nordstrom zakomunikował, że zaprzestanie w nowym sezonie sprzedaży produktów marki Ivanka Trump. Firma twierdzi, że podjęła decyzję wyłącznie na podstawie wyników marki, w ramach regularnej aktualizacji listy dostawców.

Tak dział polityczna poprawność lewaków. Bojkot wszystkiego co firmuje nazwisko Trump. Tylko w głowach lewackich takie pomysły!

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...

Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze