Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent Duda: Złodziejom i tym, którzy im sprzyjali, mówimy: "nie"

JJ 14:14 2 lipca 2020
Twitter/#DUDA2020
Podczas spotkania z mieszkańcami Stargardu Szczecińskiego prezydent Andrzej Duda w ostry sposób wypowiedział się o Platformie Obywatelskiej.

– Udało nam się przetrwać epidemię koronawirusa. Dzięki odwadze, determinacji wprowadziliśmy tarcze antykryzysowe. Wystarczy porównać ten kryzys, który dotknął nas teraz, z tamtym z 2008 roku- powiedział Duda podczas spotkania z wyborcami.

– Jak wtedy byli traktowani przedsiębiorcy, ilu wtedy przedsiębiorców upadło, ilu ludzi straciło pracę, ilu ludzi musiało wyjechać za granicę- wyliczał prezydent. Jak podkreślił, „trzeba powiedzieć: do widzenia” tym, „którzy podnosili w Polsce wiek emerytalny”.

– Trzeba po raz kolejny powiedzieć „do widzenia”, mamy dosyć tych, którzy podnosili w Polsce wiek emerytalny. Dosyć. Do widzenia- mówił do mieszkańców Stargardu Szczecińskiego Andrzej Duda.

– Nigdy więcej nie pchać się do władzy w Polsce. Nigdy więcej. Po co? Po to, żeby znowu pozwalać kraść 50 mld VAT rocznie? Po to chcą się dopchać do władzy? Żeby znowu ktoś nas okradał? Nie. Złodziejom i tym, którzy złodziejom sprzyjali mówimy „nie” - podkreśliła głowa państwa.

Prezydent Andrzej Duda ubiega się o reelekcję i 12 lipca zmierzy się z włodarzem Warszawy Rafałem Trzaskowskim, kandydującym z KO, w II turze wyborów prezydenckich.

 

Źródło: 300Polityka

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze