Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezes PiS: Nasze priorytety- reelekcja Andrzeja Dudy i dokończenie reform

JJ 15:32 23 lutego 2020
Telewizja Republika
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński nie ma wątpliwości, że aby prezydent Andrzej Duda wywalczył w maju reelekcję potrzeba ofiarnej pracy wszystkich polityków jego formacji i odłożenia na bok swoich osobistych ambicji.

Na temat kampanii prezydenckiej Jarosław Kaczyński wypowiedział się w wywiadzie dla tygodnika "Gazeta Polska". Rozmowa z redaktorami Katarzyną Gójską i Tomaszem Sakiewiczem to pierwszy wywiad lidera PiS po zeszłotygodniowej konwencji. 

- -  Prezydent Andrzej Duda wygra wybory tylko wówczas, gdy wszyscy będą ofiarnie pracowali na jego sukces, a nie rozglądali się za korzyściami dla siebie- podkreśla były premier w rozmowie z "Gazetą Polską". 

– Wszyscy politycy naszego obozu muszą mieć świadomość, że teraz mają zapomnieć o własnych ambicjach, karierach politycznych czy jakichś planach rozbudowy swoich formacji- mówi w specjalnym wywiadzie lider PiS, wzywając do jedności i "ofiarnej pracy" na rzecz kandydata. 

Jak tłumaczył polityk, zwolennicy PiS oczekują reelekcji Andrzeja Dudy, a także dokończenia reform. Jarosław Kaczyński wskazał, że priorytetem dla PiS jest realizacja programu, obietnic wyborczych. 

Łączą nas idee, program, który obiecaliśmy naszym wyborcom zrealizować, i to jest absolutny priorytet. Zachęcam też naszych wyborców, by dawali to odczuć posłom i senatorom Zjednoczonej Prawicy. Każdy powinien czuć presję woli naszych zwolenników, a ona jest oczywista – reelekcja Andrzeja Dudy i dokończenie reform- podkreślił.

Cała rozmowa ukaże się 26 lutego na łamach "GP". 

Źródło: Niezależna

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze