Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezes PiS: ani purpura, ani Nobel ani Oscar ani sława, nikogo nie uchroni przed karą za przestępstwa. Podkreślam, że także Nobel

PR 13:51 20 maja 2019
zrzut ekranu: youtube / Prawo i Sprawiedliwość
- Chcemy powołać komisję, która będzie badała sprawy pedofilii we wszystkich środowiskach - powiedział w poniedziałek prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jak dodał, nie pominie ona Kościoła, ale powinna objąć również inne środowiska.

 

Podczas konferencji prasowej w warszawskiej siedzibie PiS, Jarosław Kaczyński został zapytany, którą z komisji ws. wyjaśniania spraw dotyczących pedofilii Prawo i Sprawiedliwość jest gotowe poprzeć, czy jest szansa na porozumienie się z Platformą Obywatelską lub poparcie projektu złożonego przez fundację "Nie lękajcie się".

- Nasze stanowisko jest jasne - my chcemy powołać komisję, która będzie badała sprawy pedofilii we wszystkich środowiskach, a w szczególności tych, które można określić jako środowiska szczególnie zagrożone czy szczególnej troski - odpowiedział Kaczyński.

Prezes PiS zapewnił, że odpowiedzialność za przestępstwa poniesie każdy, gdyż wszyscy wobec prawa są równi.

- Wszyscy obywatele Polski, niezależnie czy są świeccy czy duchowni, czy mają jakąś wyróżnioną pozycję społeczną, czy też nie - są równi - mówił.

- Ani purpura, ani Nobel, ani Oscar, ani sława światowa czy europejska nikogo nie uchroni przed karą. Podkreślam, że także Nobel - powiedział Kaczyński.

Czytaj także:

 

Wicepremier Szydło wzywa polityków PO do tablicy! „Co jest prawdą z tego, co mówi Platforma? To o czym mówią publicznie, czy w rozmowach kuluarowych?”

Źródło: Telewizja Republika, youtube / Prawo i Sprawiedliwość

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze