Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezes Kaczyński w liście do Doroty Kani: Dziękuję państwu za wasz trud, waszą codzienną pracę w służbie prawdy i wolnej myśli

AS 19:25 29 kwietnia 2020
Jarosław Kaczyński / fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
– Dziękując Państwu za Wasz trud, Waszą codzienną pracę w służbie prawdy i wolnej myśli, przesyłam całej Społeczności Telewizji Republika moje najserdeczniejsze pozdrowienia - podziękował w liście z okazji 7. rocznicy założenia Telewizji Republika prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

– Na pani ręce pragnę złożyć moje z głębi serca. płynące powinszowania dla Wspólnoty, Telewizji Republika na okoliczność 7. rocznicy powstania Stacji. Tegoroczne obchody Państwa święta, tak jak w pewnej mierze wszystko, co dzieje się w tym czasie, są szczególne, bo przypadają na okres, w którym stawiamy czoła pandemii koronawirusa - zwrócił się do redaktor Doroty Kani prezes Prawa i Sprawiedliwości.

– Nie możemy -z racji wynikających. z tej walki ograniczeń- spotkać się w jednym miejscu, ale przeżywamy ten uroczysty dzień wspólnie. Od strony technicznej to nasze wspólnotowe doświadczenie umożliwiają środki techniczne, ale jego istotą, tym, co nas najgłębiej łączy, jest pobratymstwo ideowe, określony zestaw wartości i przekonań oraz -mówiąc ze staropolska- gorący afekt ku najmilszej Matce, Ojczyźnie naszej i wynikający zeń imperatyw pracy dla Polski - zaznaczył Jarosław Kaczyński.

– Ale i symbolika tej dzisiejszej uroczystości jest szczególna, bo liczba siedem opływa w wyjątkowe, niezwykle mocno zakorzenione w ludzkim odczuwaniu sacrum, znaczenia. W naszym kręgu kulturowym siódemka symbolizuje pełnię, doskonałość. Rzecz jasna, są to atrybuty boskie i jako takie dla nas nieosiągalne, ale pragnę życzyć całej Społeczności Telewizji Republika, Państwu, którzy ją tworzycie oraz oglądacie, byście zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym nieustająco się do tych ideałów przybliżali"
"Niech kolejne 7 lat będzie dla Telewizji Republika nadzwyczajnie tłustymi, wypełnionymi sukcesami latami. Niech się ona dynamicznie rozwija jak najszerzej rozsyła swoje piękne ideowe przesianie - dodał. 


– Dziękując Państwu za Wasz trud, Waszą codzienną pracę w służbie prawdy i wolnej myśli, przesyłam całej Społeczności Telewizji Republika moje najserdeczniejsze pozdrowienia - napisał prezes Prawa i Sprawiedliwości 

 

image0_670.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze