Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Szydło: Polska jest krajem praworządnym i demokratycznym!

lml 17:06 29 sierpnia 2017
Zrzut ekranu z youtube.com
– Niech partykularne interesy poszczególnych państw, nie przesłaniają najważniejszego obecnie zadania, jakim jest zagwarantowanie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego kontynentu – zaapelowała premier Beata Szydło.

– W ostatnim czasie pojawiły się niesprawiedliwe dla Polski wypowiedzi niektórych unijnych polityków.  Dlatego pragnę jasno i wyraźnie podkreślić – Polska jest krajem praworządnym i demokratycznym. Polska jest krajem solidarnym i proeuropejskim. Wartości leżące u podstaw Unii Europejskiej są dla nas ważne. Takimi wartościami jest m.in. wolny rynek i swobodna na nim konkurencja. Polski rząd będzie bronił tych wartości. Dzisiaj, w obliczu wyzwań, które stoją przed nami, europejczycy nie mogą dać się podzielić – mówiła szefowa polskiego rządu.

– Niech partykularne interesy poszczególnych państw, nie przesłaniają najważniejszego obecnie zadania, jakim jest zagwarantowanie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego kontynentu – zaapelowała premier Szydło.

Przypomnijmy, że dziś podczas spotkania z dziennikarzami kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała, że „bardzo poważnie traktuje stanowisko Komisji Europejskiej dotyczące stanu praworządności w Polsce”. Dodała, że w tej sprawie nie można milczeć.

Źródło: youtube.com, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...
TAGI:


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze