Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: W Krakowie mieliśmy królową Jadwigę, teraz czas na prezydent Wassermann

am 15:24 14 października 2018
twitter.com/@sobecka_anna
– Politykę wstydu ostatnich ośmiu lat przed naszymi rządami zamieniliśmy w politykę godności – mówił w niedzielę w Krakowie premier Mateusz Morawiecki. Podkreślił, że dla rozwoju Polska "potrzebuje dalej uczciwych i skutecznych rządów PiS".

"Żebyśmy mogli pchnąć dalej ten wielki kamień, nie syzyfowy, ale bardzo ciężki i pod górę, potrzebujemy dalej jednego: uczciwych, skutecznych rządów PiS" - mówił Morawiecki. "Bo to my zamieniliśmy ten bardzo głęboki mariański rów niemożności w pole otwarte do działań" - podkreślił przywołując sukces w ściąganiu VAT.

"Tę politykę wstydu ostatnich ośmiu lat przed naszymi rządami zamieniliśmy na politykę godności. Godności ludzi, społeczeństwa, sprawności państwa i pokazujemy, że to wszystko nie tylko może iść w parze, ale że z tego bierze się paliwo i moc do zmiany" - powiedział premier.

"Kraków to miasto symbol, miasto, które jest nie tylko perłą Małopolski, ale też perłą Polski i diamentem Europy" - podkreślił szef rządu. "Mieliśmy już w Krakowie królową Jadwigę, teraz najwyższy czas na panią prezydent Małgorzatę Wassermann" - oświadczył premier.

W Krakowie odbyła się małopolska konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, szefa rządu Mateusza Morawieckiego, wicepremier Beaty Szydło, wicemarszałków Sejmu Beaty Mazurek i Ryszarda Terleckiego oraz kandydatki Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Krakowa Małgorzaty Wassermann.

 

Źródło: facebook.com, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze