Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: PiS jest najlepszym wyborem dla Polski!

M.N. 15:15 30 września 2018
zrzut ekranu: twitter.com/PremierRP
PiS jest najlepszym wyborem dla Polski; walczymy o to, żeby Rzeczpospolita była dumna jak polska husaria i szczęśliwa jak uśmiech dziecka - mówił premier Mateusz Morawiecki w niedzielę podczas spotkania z mieszkańcami Torunia.

Szef rządu stwierdził, że kluczowe dla PiS będzie "odzyskanie" sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego. "Tak, żeby sejmik województwa kujawsko-pomorskiego współpracował blisko z państwem polskim, bo tylko wtedy wykorzystamy potencjał Toruniu" - zapewnił.

 

Morawiecki przedstawił również program społeczny PiS dla samorządów, w którym znajduje się m.in. zapowiedź budowy domów dla seniorów oraz program dostępność plus. Ocenił również, że w polityce kluczowa jest wiarygodność.

"Czy chcecie powrotu Balcerowicza i Tuska do władzy? Czy chcecie powrotu Schetyny i ministra +nie ma pieniędzy i nie będzie+ Rostowskiego? Dlatego PiS musi być naszym wyborem, PiS jest najlepszym wyborem dla Polski" - mówił szef rządu.

"To my, PiS, Zjednoczona Prawica walczymy o Rzeczpospolitą naszych marzeń, o to, żeby była to Rzeczpospolita dumna jak polska husaria, szczęśliwa jak uśmiech dziecka. I zwyciężymy" - dodał Morawiecki.

Źródło: Telewizja Republika, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze