Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki do klubów ,,Gazety Polskiej'': Dzisiaj wytaczacie drogę ku naszym aspiracjom, ambicjom

AS 20:40 25 lutego 2019
Telewizja Republika
Premier Mateusz Morawiecki został laureatem Nagrody Człowiek Roku Gazety Polskiej – Chcemy walczyć o lepszą, szczęśliwszą, wielką Polskę i ja mogę tylko powiedzieć, że dla mnie to jest wielki zaszczyt móc pracować z takimi ludźmi, jakimi pracuje i czuć taki duchowy związek, jaki my mamy razem i kluby ,,Gazety Polskiej'' rozsiane po całym świecie, bo państwo jesteście na pierwszej linii frontu i bronicie tej linii, w trudnych czasach broniliście znakomicie - powiedział

– Bardzo dziękuję, jestem bardzo wzruszony, zaskoczony i zaszczycony tą wspaniałą nagrodą i przede wszystkim odbieram ją jedynie w zastępstwie całego rządu Prawa i Sprawiedliwości - powiedział premier Mateusz Morawiecki. 

– Przybywam tutaj prosto z Egiptu, ale spokojnie żadnych plag egipskich tutaj nie sprowadziłem, piramidy finansowej również nie. Chociaż byli tutaj tacy, którzy piramidy tworzyli i było to z ogromną szkodą dla Polaków i państwa polskiego - mówił szef polskiego rządu.

– Nie chcemy mieć programu minimalistycznego. Chcemy walczyć o lepszą, szczęśliwszą, wielką Polskę i ja mogę tylko powiedzieć, że dla mnie to jest wielki zaszczyt móc pracować z takimi ludźmi, jakimi pracuje i czuć taki duchowy związek, jaki my mamy razem i kluby ,,Gazety Polskiej'' rozsiane po całym świecie, bo państwo jesteście na pierwszej linii frontu i bronicie tej linii, w trudnych czasach broniliście znakomicie. Dzisiaj wytaczacie drogę ku naszym aspiracjom, ambicjom - dodał.

– Jestem przekonany, że ta druga kadencja teraz przed nami jest fundamentalnie ważna, wymagająca od nas dodatkowego wysiłku. Po to, żeby ta naprawa Rzeczpospolitej mogła być w jakimś sensie dokończona, utrwalona - podkreślił premier Mateusz Morawiecki. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze