Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: Czyż nie jest to to, czego ekonomiści domagali się od 10-15 lat? Rząd PiS dokonał tego!

AS 17:38 18 lutego 2019
Krystian Maj @KPRP
– Bardzo się cieszę, że udało się zrobić to, co się udało, że poprzez zwycięstwa osiągnięte wraz z ministerstwa finansów mamy wreszcie budżet, który jest w bardzo dobrym stanie, jest zrównoważony, skonsolidowane finanse publiczne. Czyż nie jest to to, czego ekonomiści domagali się od 10-15 lat? Rząd PiS dokonał tego. Jednocześnie kontynuujemy nasze programy rozwojowe, rodzinne, społeczne – dodawał Mateusz Morawiecki - powiedział w Żagańsku premier Mateusz Morawiecki.

– Mieliśmy okazję sprawdzić jak w praktyce wygląda obniżka podatku CIT – powiedział premier Mateusz Morawiecki

– Dokładnie o to nam chodzi, żeby małe, średnie polskie firmy rozwijały się jak najpiękniej. Wierzę w polskich przedsiębiorców. Często wcześniej tak bywało, że polskie firmy, które mogły sobie pozwolić na zatrudnienie prawników, omijały nasze przepisy. Zamiast płacić 19%, płacili mniej, a ci mniejsi nie mogli pozwolić sobie na inwestycje, ponieważ płacili uczciwie. Teraz ten przewrócony na głowie porządek rzeczy postawiliśmy z powrotem na nogi - mówił szef polskiego rządu. 

 – Bardzo się cieszę, że udało się zrobić to, co się udało, że poprzez zwycięstwa osiągnięte wraz z ministerstwa finansów mamy wreszcie budżet, który jest w bardzo dobrym stanie, jest zrównoważony, skonsolidowane finanse publiczne. Czyż nie jest to to, czego ekonomiści domagali się od 10-15 lat? Rząd PiS dokonał tego. Jednocześnie kontynuujemy nasze programy rozwojowe, rodzinne, społeczne – dodawał Mateusz Morawiecki. 

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze