Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Mateusz Morawiecki powołał kierownictwo KPRM. Jest zmiana...

PR 12:01 21 listopada 2019
twitter.com/
- W drugiej kadencji bardzo mocno kładziemy nacisk na jakość usług publicznych tak, by obywatelom państwo kojarzyło się z przyjazną i pomocną instytucją - powiedział w czwartek premier Mateusz Morawiecki po powołaniu kierownictwa swojej kancelarii.

Szefem kancelarii został ponownie Michał Dworczyk, poseł PiS Krzysztof Kubów – szefem gabinetu politycznego premiera, a Piotr Müller ponownie został powołany na stanowisko rzecznika rządu.

Podczas uroczystości premier Morawiecki wręczył też akty powołania Łukaszowi Schreiberowi, który będzie kierował Komitetem Stałym Rady Ministrów.

Akt powołania otrzymał też Paweł Szrot, który podobnie jak w poprzedniej kadencji będzie pełnił funkcję zastępcy szefa KPRM.

 

Szef rządu dziękując pracownikom Kancelarii Prezesa Rady Ministrów podkreślał wagę pracę, którą wykonują.

- Wiem, że czasami - jak mówicie - przypomina ona maraton, czasami sprint, czasami sprint w trakcie maratonu, ale myślę, że daje ona jednocześnie bardzo dużo satysfakcji, ponieważ jesteśmy w miejscu, gdzie możemy usprawnić działanie aparatu całego państwa polskiego, a to jest niebagatelna sprawa. To ogromne zobowiązanie, które spoczywa na naszych barkach - powiedział premier.


Tuż po uroczystości powołania członków kierownictwa KPRM zaplanowano posiedzenie rządu.


Czytaj także:

Czarzasty: w projekcie ustawy Lewicy będą małżeństwa homoseksualne

Źródło: twitter.com, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze